David Matuška
Zinzino Independent Partner
Sveiki, esu nepriklausomas konsultantas(-ė) ir ketinu jums padėti Jūsų kelionėje link geresnės sveikatos.
Penki būdai patikrinti, ar jūsų Omega-3 papildai yra kokybiški
Ar žinote, kuo skiriasi aukštos kokybės ir gryno „Omega-3“ papildai nuo įprastai apdorotų žuvų taukų. „Zinzino“ tyrimų ir plėtros specialistė dr. Emmalee Gisslevik yra riebalų rūgščių ekspertė. Teisingai pasirinkti maisto papildai tikrai leis Jums pasiekti pageidaujamų rezultatų. Sprendimą priimkite tik išsiaiškinę visas aplinkybes. Bandydami susigaudyti plačiame siūlomų žuvies taukų papildų asortimente, vadovaukitės šiuo išsamiu ir kokybišką pasirinkimą užtikrinančiu planu.
Ką iš tiesų yra kokybiški žuvies taukai reiškia? Tai vienas aktualiausių klausimų Omega papildų pasaulyje. Remiantis mūsų daktarės iš Švedijos filosofija – mityboje svarbiausia pasirūpinti oksidacija ir polifenoliais. Tai du svarbiausi kriterijai, apibrėžiantys, ar sulauksite realių ilgalaikių rezultatų. Šviežumo beieškant netikėtai galite susidurti su dar vienu kozeriu: TOTOX rodiklis. TOTOX yra gamintojų naudojamas žuvų taukų oksidacijos lygio matas, pagal kurį nustatomas žuvų taukų šviežumas ir kokybė. Deja, bet šis kriterijus dažnai klaidingai apskaičiuojamas ar suvokiamas. Ir pagaliau, žuvų taukų ir Omega-3 papilduose retai naudojamas paslaptingasis ingredientas – alyvuogių aliejus. Jau beveik prieš dešimt metų „Zinzino“ padarė šį atradimą ir savo patvirtintą formulę papildė nauju ingredientu, gausiu antioksidantu.
Prieš pereidami prie plano, kuris padės pasirinkti teisingą Omega-3 papildą, skirkite laiko susipažinti su natūraliomis Omega-3 ir Omega-6 riebalų rūgštimis ir polifenoliais, randamais riebiose žuvyse. Polifenoliai yra ypač galingi antioksidaciniai mikroelementai, padidinantys absorbciją ir padedantys Omega-3 riebalų rūgštims pasiekti ląstelių membranas. Deja, įprastai šie elementai prarandami valant žuvų taukus nuo teršalų, tokių kaip gyvsidabris ar polichlorinti bifenilai (PCB).
Išsamus veiksmų planas tiems, kas renkasi „Omega-3“ papildus
1. Patikrinkite aliejuje esančių Omega-3 rūgščių tipą ir formą.
Žuvų taukai turi kuo ilgiau išlikti švieži ir veiksnūs, kad Omega rūgštys pasiektų ląsteles ir stiprintų širdies, smegenų veiklą ir imunitetą. Etiketėse tikrinkite, ar produktuose yra jūrinės kilmės Omega-3 EPR ir DHR riebalų rūgščių. Jos susiformuoja riebių žuvų audiniuose ir teikia didžiausią jūrinio maisto naudą. Taip pat tikrinkite Omega rūgščių molekulinę formą, nes būtent nuo jos priklauso, kaip riebalų rūgštis pasisavins jūsų organizmas ir kiek jos bus veiksmingos. Trigliceridai1 yra natūrali daugumo augalų ir gyvūnų riebalų rūgščių forma. Tačiau stipriai apdorojamuose žuvų taukuose dažnai naudojama pigesnė alternatyva – etilo esteriai1. Šios formos žuvų taukus organizmas pasisavina sunkiai, be to, oksiduojasi ir genda greičiau nei trigliceridų formos taukai.
2. Pasitikėkite savo pojūčiais ir ieškokite šviežių produktų.
Kaip ir visiškai šviežias jūrinės kilmės maistas, švieži žuvų taukai neturi žuvies kvapo ar skonio. Jei juntate žuvies kvapą arba skonį, vadinasi, taukai pradėjo oksiduotis ir galimai prarado savo naudingąsias savybes. Taigi, vadovaukitės savo pojūčiais ir laikykite produktą šaldytuve. Taip pat tikrinkite ant pakuotės nurodytą produkto galiojimą. Tai kokybės kriterijus, nustatantis oksidacijos procesą ir laiką, per kurį Omega-3 riebalų rūgštis organizmui reikia pasisavinti, kad jos pasiektų kūno ląstelių membranas. Atminkite, jokios papildomos skonio medžiagos neužgoš sugedusių žuvies taukų skonio! Skoniu praturtintus Omega-3 papildus gali būti maloniau vartoti. Tačiau skoniai nepagerina produkto maistinių ar oksidacijos proceso savybių.
3. Patikrinkite ar patikimas pasirinkto produkto prekės ženklas.
Šviežias produktas reiškia veiksmingumą ir galimybę pasiekti realių rezultatų. Anksčiau ar vėliau, bet kokie žuvų taukai pasensta ir praranda savo savybes, todėl būtina žinoti, kada prasideda oksidacijos procesas. Taigi, įsitikinkite, kad pasirinkote patikimą prekės ženklą, kuris skaidriai deklaruoja visą svarbiausią produkto kokybės informaciją – nuo tvarių žaliavų gavimo būdų iki aplinkos teršalų ir produkto oksidacijos / kokybės lygio. Pastarajam nustatyti naudojamas taip vadinamas TOTOX rodiklis. Bendroji oksidacinė reikšmė yra standartiškai rinkoje naudojamas veiksmingas žuvų taukų šviežumo nustatymo rodiklis. Turite atsiminti vieną svarbų dalyką: pagrindinė TOTOX2 vertės apskaičiavimo lygtis taikytina tik visiškai gryniems taukams be jokių skonį suteikiančių ar kitų priedų. Apskaičiuota reikšmė gali klaidinti, jai lygtį taikysite Omega-3 papildui su skonį suteikiančiais priedais. Tokie priedai įtakoja rodiklio skaičiavimus, tačiau neturi jokios įtakos oksidacijos procesams ir produkto kokybei. Toliau sužinosite daugiau faktų apie TOTOX rodiklį.
4. Sužinokite, kokie antioksidantai naudojami produkte.
Sulėtinti žuvies taukų oksidacijos procesą, prailginti produkto tinkamumo vartoti laikotarpį ir pagerinti jo kokybę galima keliais būdais. Antioksidantai yra vienas iš jų. Venkite produktų su sintetiniais antioksidantais, tokiais kaip TBHQ ar askorbilpalmitatas, nes jie gali pakenkti gerosioms sveikatą stiprinančioms Omega-3 savybėms. Rinkitės papildus su natūraliais tokoferoliais arba vitaminu E, kurie suteikia produktui papildomos naudos. Tačiau šiam tikslui mes naudojame pradžioje paminėtą slaptąjį ingredientą. Dar galingesni polifenoliai stabilizuoja oksidaciją, optimizuoja medžiagų įsisavinimą ir pasirūpina, kad Omega-3 riebalų rūgštys atliktų savo paskirtį organizmo ląstelių membranose. Alyvuogių polifenoliai savo savybėmis artimiausi natūraliems žuvies polifenoliams, štai kodėl mūsų „BalanceOils+“ produktuose naudojame šį sinerginį mišinį: 60 % grynų natūraliomis sąlygomis užaugusių smulkių žuvų taukų ir 40 % ypač tyro pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus polifenolių. Šio mišinio poveikis yra artimiausias natūralių maisto produktų poveikiui. Norite sužinoti daugiau apie tai, kuo mūsų „BalanceOils+“ produktai išsiskiria iš kitų? Skaitykite čia.
5. Pradėkite vartoti jums tinkantį produktą ir patikrinkite jo veiksmingumą.
Visų žmonių organizmai skirtingi ir Omega-3 papildų įsisavinimo lygis labiau priklauso nuo individualių kiekvieno organizmo savybių, tokių kaip svoris, skrandžio rūgštingumas, genotipas ir net tam tikros alergijos, nei nuo Omega-3 riebalų rūgščių koncentracijos produkte. Rinkitės produktą, kurio instrukcijoje pateikti nurodymai, kaip pasirinkti jūsų kūno svoriui tinkamą dienos normą. Galimas dar geresnis variantas: pasirinkite prekės ženklą, kuris papildomai siūlo atlikti individualų kraujo tyrimą, atskleisiantį unikalų jūsų organizmo riebalų rūgščių profilį, ir suteikia raštišką siūlomų papildų veiksmingumo patvirtinimą. Rinkitės kraujo testą, su kuriuo kraujo mėginį paimsite patys, o tikslūs jo tyrimai bus atlikti mokslinėje laboratorijoje, tokį kaip „Zinzino BalanceTest“. Visi šie aspektai svarbūs renkantis šviežius ir kokybiškus žuvies taukus!
1. Omega-3 Supplement Guide
Omega-3 Supplement Guide: What to Buy and Why - https://www.healthline.com/nutrition/omega-3-supplement-guide
Dalintis šiuo puslapiu
Arba nukopijuoti nuorodą