Visiems metų laikams tinkantis priemonių sąrašas, padėsiantis išvalyti organizmą
Sveikatingumo industrijos dėmesys ateityje – sveikatos problemų prevencija, o ne gydymas. Įvairiausiose srityje, nuo savarankiško rūpinimosi iki skaitmeninės sveikatos, asmeniškai parinktų papildų iki internetinių palaikymo bendruomenių jau sutariama, kad kelias į sveikesnį gyvenimo būdą prasideda iš vidaus.
Dabartinė pandemija iš tiesų paskatino skirti daugiau dėmesio sveikatai, daugiau laiko rūpintis ja namuose. Jei po ilgų vidinio streso metų norite išvalyti ir pagerinti savo sveikatą, dabar geriausias laikas tai padaryti. Pasaulinės sveikatingumo rinkos apyvarta siekia 1,5 trln. USD! Taigi, sveikatos ir sveikos mitybos aistruoliams bei siekiantiems sveikesnių mitybos įpročių galimybės yra neaprėpiamos. Dabar, kai esate nusiteikę išvalyti namus, kodėl gi nepadarius organizmo giluminio valymo?
Nepriklausomai nuo sezono, visuomet siekite įvaldyti sveikatą gerinančius įpročius
Sveikatos priežiūra nėra vienkartinis veiksmas, kurį atlikus galima ja nebesirūpinti. Tai absoliučiai individualūs sprendimai, kurie keičiasi priklausomai nuo užimtumo, užsibrėžtų tikslų ar sveikatos būklės. Treniruočių režimas, kuris buvo žiemą, gali nedžiuginti vasarą. Jūsų skonio receptoriai skirtingais metų laikais taip pat kinta. Todėl kintant sezonams, kas tris mėnesius, verta peržvelgti sveikatingumo užsiėmimus ir įpročius. Štai keletas sveikatos refleksijos įžvalgų.
1. Kaip mėgautis sveiku ekologišku ir sezonišku maistu
Vasara – tai mangai, melionai, braškės ir kiti sezoniniai vaisiai bei daržovės, o žiema – apelsinai, bananai, kriaušės. Norėdami sukurti sveikus mitybos įpročius, derinkite mitybą su jūsų regione auginamais sezoniniais maisto produktais. Tai sutrumpins kelią nuo ūkio iki lėkštės ir užtikrins, kad gausite šviežiausius ir maistingiausius produktus. Rinkitės organinius, etiškai išgaunamus gyvulinės kilmės ir pilnaverčius maisto produktus. Raskite įkvėpimą išbandydami įvairius Viduržemio jūros dietos receptus naudodami sezoninį maistą.
2. Gerkite pakankamai vandens
Stenkitės per dieną išgerti maždaug tris litrus vandens. Ir taip darykite ne tik tuomet, kai valote organizmą, bet kiekvieną dieną, visais metų laikais. Gerkite vandenį buteliuose, kad lengva būtų suskaičiuoti, kiek vandens išgeriate.
3. Mankštinkitės ir judėkite
Šiltesniais mėnesiais sportuokite lauke. Saulėtą dieną išeikite pasivaikščioti su savo augintiniu, palaipiokite kalnais su draugais arba pasivažinėkite dviračiu ir gaukite mums tokio svarbaus vitamino D. Šaltesnėmis dienomis rinkitės aktyvią veiklą, kuria galite užsiimti patalpose. Bikram joga yra puikus žiemą organizmą sušildantis užsiėmimas. Jei nenorite niekur eiti iš namų, galite patogiai savo namuose pasinaudoti gausybe internetu transliuojamų treniruočių. Peržiūrėkite sulig kiekvienu sezonu savo treniruočių įpročius.
4. Pasirūpinkite vitaminu D
Kartu su organizmo išvalymu išeidami į lauką taip pat padidinsite gaunamo vitamino D kiekį. Saulės šviesa yra natūralus vitamino D šaltinis, tačiau gyvenimo būdas, amžius, apsauga nuo saulės, odos tipas ir net regionas, kuriame gyvenate, gali daryti įtaką jūsų organizmo galimybėms pasigaminti vitaminą D. Tinkamas maistas taip pat gali papildyti vitamino D kiekius, tačiau šiuolaikiniame maiste gali būti nepakankamai. Nuolat tikrinkite, kad žinotumėte, kuriuo metų periodu jums reikia vartoti maisto papildus.
„Zinzino BalanceOil+“ yra visiškai natūralus maisto papildas, saugiai koreguojantis Omega-6:3 santykį ir papildantis organizmą vitaminu D3„BalanceOil+“ padeda tinkamai funkcionuoti organizmo imuninei sistemai1, padidina kalcio lygį2, stiprina kaulus3, raumenis4, dantis5 ir palaiko ląstelių dalijimąsi6.
5. Miego įpročiai
Vis daugiau žmonių sužino apie gero miego svarbą. Tai mūsų sveiko gyvenimo dalis, į kurią reikia atkreipti ypatingą dėmesį. Miego sekimo prietaisai padeda pasirūpinti tinkamais miego įpročiais.
Vertinkite miegą ir susitvarkykite savo dienotvarkę taip, kad poilsiui skirtumėte pakankamai laiko. Eidami miegoti venkite ekranų, valgykite ne vėliau kaip prieš tris valandas iki miego, pavakarę venkite kofeino ir sutemus atsiribokite nuo bet kokių dirgiklių. Vakare miegoti eikite, o rytais kelkitės tuo pačiu laiku. Sužinokite savo miego duomenis ir imkitės veiksmų, kad jūsų poilsis taptų veiksmingesnis. O svarbiausia – kiekvieną dieną miegokite nuo septynių iki devynių valandų.
6. Reguliariai tikrinkitės sveikatą
Profilaktiškai sveikatą tikrinkitės bent vieną kartą per metus. Žiūrėkite į tai, kaip į santykių su pirminės sveikatos priežiūros gydytoju ir odontologu stiprinimą, o ne į registracijas, kurių reiktų bijoti ar atidėlioti.
Valykite organizmą
Tai, kas pasenę, pakeiskite nauju. Lygiai kaip ir kiekvienais metais, mes apverčiame čiužinius, išvalome sandėliuką ar keičiame sportbačius. Taip pat reguliariai peržvelkite savo mitybos ir gyvenimo būdo įpročius ir pakeiskite kenksmingus į sveikatą gerinančius. Šiuolaikiniuose maisto produktuose įprastai yra daug cukraus, mažai skaidulų ir pagrindinių maistinių medžiagų, kas gali pakenkti organizmo ląstelių veiklai, apsunkinti maisto medžiagų įsisavinimą ir toksinų pašalinimą. Štai kodėl mums visiems kartais reikia vartoti maisto papildus, kad paskatintume realius pokyčius giliai viduje, ląstelėse, žarnyne ir imuninėje sistemoje. Sužinokite apie naują mokslinį maisto papildų proveržį, kurį sukūrė pasaulinis sveikatingumo prekės ženklas „Zinzino“, užsiimantis testu grįsta asmenine mityba ir sveikatos priežiūros sprendimais. „ZinoGene+“ yra jūros dumblių, ciberžolės, kvercetino iš svogūnų ir obuolių, polifenolių, vitamino C ir cinko mišinys. Šis produktas neprilygstamai veiksmingai pašalina mirusias ląsteles, kurios laikui bėgant kaupiasi organizme, palaiko DNR sintezę ir ląstelių dalijimąsi7 bei neprilygstamai apsaugo ląsteles nuo oksidacinio streso. Bendrasis poveikis artimas giliam organizmo išvalymui. Skaitykite daugiau apie „ZinoGene+“ ir kitus „Zinzino“ testu grįstais ir moksliškai patvirtintus sveikatingumo produktus, kurie padeda subalansuoti, atstatyti ir palaikyti organizmą iš vidaus.
*Šių teiginių Maisto ir vaistų administracija (FDA) nevertino. Šis produktas nėra skirtas ligoms diagnozuoti, jas gydyti ar apsisaugoti nuo jų.
1. D vitamini bağışıklık sistemine katkıda bulunur
D vitamini, bağışıklık sisteminin normal işlevine katkıda bulunur. İfade yalnızca, 1924/2006 Sayılı Tüzüğün (EC) Ekinde listelendiği gibi D vitamininin KAYNAĞI isteminde atıfta bulunulan en azından bir D vitamini kaynağı olan gıdalar için kullanılabilir.
Dalintis šiuo puslapiu
Arba nukopijuoti nuorodą